Sprzedaż przyczep dla gastronomii nawiązująca do amerykańskiego designu

Przyczepy gastronomiczne przeznaczone do przekazywania różnego typu jedzenia oferuje firma SHINE. Można zdecydować się na to, żeby wybierać modele z wyposażeniem podstawowym, ale też na te, które będą mieć jeszcze jakieś urządzenia. Przykładowo, jeżeli ktokolwiek szuka sprzedaż przyczep gastronomicznych w celu otwarcia kawiarni, to może decydować się na wyposażenie dopasowane do tego designu.

Jeżeli natomiast będzie serwować dania główne na ciepło, to także projekt zostanie poddany personalizacji pod tym kątem. Konkretne food trucki są dostępne w seriach, a więc każdy może wyszukać odpowiednią dla siebie. Wyposażenie ogólne przystosowane jest do celu, natomiast można dobrać dowolnie innego rodzaju sprzęty. Summer Series to kolekcja obejmująca food trucki, które wyróżniają się blaskiem wręcz lustrzanym.

Oddziałuje na to ręczne wypolerowanie, z wykorzystaniem najlepszych preparatów, dostępnych na rynku zagranicznym. Konsumenci mogą wybierać pośród modeli dostępnych z asortymentu, w klasycznym rozmiarze lub decydować się na wybór food trucka zaprojektowanego na bazie spersonalizowanych czynników. W kwocie food trucka otrzymuje się: ściany wewnętrzne, stół roboczy, podłogę z aluminium, całkowity system obiegu wody, pełną elektrykę, lampy, oświetlenie przyczepy z oświetleniem ledowym, układ jezdny oraz otwieraną ladę.

Seria Summer Series S cechuje się z kolei zewnętrzną blachą nierdzewną w dowolnym kolorze. To klient decyduje zarówno o kolorze, jak i o wymiarach. Każdy ma szansę kupić tę przyczepę, która wypełni jego wymagania pod kątem użytkowania. Znaczy to, że należy szczegółowo określić, w jakim celu przeznaczony jest foodtruck. Nie ma znaczenia, czy ktoś chciałby mieć wersję standardową, bądź może interesują go chociażby grill, piec, lodówka, czy automat do lodów. Ustalenie wszystkiego bardzo dokładnie jest znaczące, gdyż pozwala czuć się pewniej, podczas otwierania takiego biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 8 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
You May Also Like