Perfekcyjne pod względem smaku produkty włoskie dla branży gastronomicznej

Firma North Coast zajmuje się przywozem oraz dystrybucją pochodzących z Włoch wyrobów żywnościowych. Mało tego, dostępne tu jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca produkty włoskie oryginalne skierowana jest w głównej mierze do takich konsumentów, jacy doceniają imponującą jakość żywienia. Obecnie importowane są wyroby od siedemdziesięciu wiodących producentów markowych. Sporo z nich ma prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku w Polsce, co wskazaną propozycję sprzedażową czyni bardziej prestiżową.

Kupujący mają możliwość głównie zaopatrywać się tutaj w: oliwy, produkty świeże, wyroby mrożone oraz wino. Konsumenci rozdzieleni są na wyszczególnione zgrupowania: największe sieci sklepowe, delikatesy, więcej niż dwa tysiące sto punktów sprzedaży detalicznych, ulokowanych na terenie całego kraju oraz więcej niż tysiąc osiemset klientów będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli.

Mający doświadczenie doradcy handlowi zawsze doradzają klientom, na co muszą się zdecydować. Kupujący mogą liczyć na obsługę oraz dowóz asortymentu aż przez sześć dni w tygodniu, z uwagi na to, iż North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze pojazdów dostawczych plus nawiązał współpracę z cenionymi firmami transportowymi. Na dostawę można oczekiwać do dwudziestu czterech godzin po złożonym zamówieniu. Z uwagi na to że w asortymencie znajduje się ponad trzy tysiące wyrobów, można w całości wyposażyć swój sklep oraz spodziewać się, że to, co ma zamiar w nim sprzedawać, będzie udostępnione u podanego importera.

North Coast proponuje, które oddają urozmaicenie wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep znany jest z dobrych gatunkowo włoskich i śródziemnomorskich wyrobów. Nieprzetworzone wyroby zajmują podium. Poświadcza o tym to, iż w North Coast można kupić je pod postacią dobrze przechowywaną oraz w konkurencyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

(Visited 4 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
Możesz także polubić