Kampery imponującej klasy wypożyczane w CarGO!

Wyposażenie przyczep kempingowych CarGO! w czasie wynajęcia obejmuje rzeczy podstawowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny oraz w dogodnych okolicznościach podróżować. Oczywiście, zamawiający mają możliwość jeszcze decydować się na wyposażenie dodatkowe, w zależności od tego, czego oczekują. Każdy wypożyczalnia kamperów poznań jest maksymalnie przygotowany, czyli sprawdzony oraz czysty.

W wyposażaniu standardowym znajdują się: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, a także klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe stanowić z kolei mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, dodatkowa lodówka kompresorowa, komplet dodatkowej chemii, opony na zimę, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz, czy kamera GoPro z akcesoriami.

Abstrahując w takim razie od pory roku oraz okoliczności na drodze można odbywać podróż w pełni luksusowo, stricte w taki sposób, jak to sobie ktoś zaplanował. I chociaż sporo osób jazdę kamperem będzie kojarzyć z latem, to zimą także sporo osób tak podróżuje. Kamper pozwoli bowiem na niemałą niezależność. Każdy wypożyczający natomiast posiada innego rodzaju oczekiwania co do podróży. Zasady wypożyczenia są każdorazowo w takim razie wyznaczone indywidualnie.

Sporą popularnością chwali się wypożyczenie przeczep kempingowych marki HOBBY oraz z całej Grupy Pilote, a wypożyczający mają możliwość decydować się na równi na modele najnowsze, jak i używane. Wypożyczenie kamperów używanych pozwala na korzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na zakup nowego kampera. Dla klientów dostępny jest serwis, a team pomaga klientom dopasować nie tylko wyposażenie dodatkowe, ale też podzespoły zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 21 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
You May Also Like