Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna: Spokój w Głowie

Warszawska poradnia psychologiczna Spokój w Głowie ma w swoich szeregach specjalistów z dużym doświadczeniem, jacy nie tylko prowadzą terapię, lecz też edukują ludzi. Profesjonalna pomoc wystosowana jest do osób będących w kryzysie życiowym, zmagających się ze stresem lub z przeróżnymi chorobami natury psychologicznej. Proponowane formy pomocy w tym miejscu to: psychoterapia indywidualna, terapia par, terapia rodzinna, konsultacje z neuropsychologiem, konsultacje z dietetykiem klinicznym, wsparcie psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tu skieruje może oczekiwać na zrozumienie.

Dostępne wiadomości na temat poradni, dyplomy psychologów a także opinie dotychczasowych klientów podane są na witrynie www. Ponadto na stronie można też wyszukać dużo wiadomości w temacie różnych zaburzeń o charakterze psychicznym. Psycholog to strona na której regularnie pojawi się wiele ciekawych a także bardzo praktycznych artykułów.

Kiedy ktokolwiek będzie zmagać się z: zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami depresyjnymi, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw albo innymi zaburzeniami albo trudnościami, to w takim gabinecie znajdzie stosowną pomoc. W gabinecie tym odbywa się terapia nerwicy lękowej, bazująca w głównej mierze na terapii poznawczo – behawioralnej, żeby chory miał okazję rozumieć, jakie procesy myślowe leżą u podstawy lub potęgują pojawiający się u niego strach.

Chorzy przychodzący do miejsca mają możliwość decydować się również na terapię indywidualną albo na psychoterapię grupową. Terapia może być stosowana samodzielnie lub w zestawieniu z lekami antydepresyjnymi. Eksperci z ośrodka mają świadomość, na ile ważna jest pomoc psychologiczna dla rodzin pacjentów. Sprawdzi się w radzeniu sobie z konfliktami wynikającymi z choroby oraz pomoże w komunikowaniu się w rodzinie. Tak samo chory, jak i jego najbliżsi mogą dowiadywać się wszystkiego o chorobie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 5 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
You May Also Like