Atrakcje na weselu – czemu warto pomyśleć o pokazie laserowym

Branża eventowa coraz częściej sięga po zaawansowane rozwiązania technologiczne, a jednym z ciekawszych w ostatnim czasie są pokazy laserowe. Lasery od dawna są stosowane w różnych dziedzinach naszego życia, tak więc łatwo zrozumieć że w pewnym momencie zaczęto ich używać także do pokazów. Szczególnie że ta technologia rozwija się bardzo intensywnie, co pozwala na tworzenie jeszcze bardziej niezwykłych i wspaniałych pokazów. Do tworzenia laserowych pokazów wykorzystuje się dedykowane projektory, o szybkim czasie reakcji.

Dzięki temu można przy ich pomocy tworzyć nie tylko wzory statyczne, ale także mające naprawdę dużą dynamikę. Takie projektory umożliwiają wyświetlanie bardzo różnorodnych kształtów. Oczywiście normą są rozmaite płaszczyzny, wachlarze oraz tunele, lecze nie będzie żadnego problemu żeby w ten sposób zaprezentować geometryczne wzory i figury. Na firmowych eventach często klienci chcieliby mieć narysowane logo firmy, najlepiej z jakimiś dodatkowymi motywami.

Również z przygotowanie czegoś takiego nie będzie żadnych problemów, starczy jedynie wszystko wcześniej zaprogramować, a później przekazać do projektora. Pokaz laserowy może też być zsynchronizowany z muzyką, takie rozwiązanie również jest często wybierane przez wielu klientów. Otrzymują oni wówczas zachwycające widowisko, podczas jakiego dźwięk oraz światło uzupełniają się wzajemnie, zapewniając niezwykłe wrażenia. Niektóre z firm idą z takimi pokazami jeszcze dalej, angażując tancerzy. Aby wyglądało to odpowiednio, to potrzeba wiele czasu spędzić na treningach i przygotowaniach, lecz dla końcowego efektu naprawdę warto to zrobić.

Jednak aby faktycznie taki pokaz był udany, to potrzeba paru rzeczy. Stosowane lasery posiadać muszą odpowiednią moc, a oprócz tego ich promienie się muszą na czymś rozproszyć. W warunkach naturalnych może to zapewnić mżawka albo mgła, ale liczenie na to jest trochę ryzykowne. Z tego też powodu twórcy pokazów korzystają z reguły z własnych generatorów dymu, co zagwarantuje należytą widoczność w czasie pokazu.

+Tekst Sponsorowany+

(Visited 7 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
Możesz także polubić