System monitoringu zakładany przez Agencję Ochrony Votum z Bydgoszczy

System monitoringu oferowany przez Agencję Ochrony Votum z Bydgoszczy bazuje na potwierdzonych rozwiązaniach zastosowania. To powszechna opcja zabezpieczenia dobytku, działająca całodobowo. Zleceniodawca, który się na nią zdecyduje, może oczekiwać na szybką reakcję w czasie sygnału alarmu wydostającego się z budynku oraz na korzystne ceny, bazujące często na miesięcznym abonamencie.

W zestaw każdego systemu monitorowania obiektu wchodzą: regionalne systemy alarmowe zainstalowane w budynkach, które bezzwłocznie poinformują o wszystkich sytuacjach oraz nadajniki radiowe albo modemy telefoniczne, instalowane w centralnych indywidualnych systemach alarmowych, zapewniających transmisję danych o zdarzeniach, które zdarzą się w określonym budynku. Firma rozpoznawalna jest również z tego, iż na każdy system składa się innowacyjnie zaprojektowana, centralna stacja monitorowania ESOM 2000, funkcjonująca w systemie telefonii komórkowej, pozwalająca na odbiór sygnału z centrali stacjonarnej.

Dostępna jest także stacja KOBRA 2000, pozwalająca na monitorowanie obiektów drogą radiową. Służby dyspozytorów, które całość kontrolują, są w stałym kontakcie z Policją oraz ze Strażą Miejską. W każdej sytuacji, gdy jest to potrzebne, pracownicy agencji zajmą się podejmowaniem fizycznych interwencji, ujmą podejrzanych a także wykonają czynności związane z zabezpieczaniem chronionych obiektów. Agencja Ochrony dysponuje osobistą, przyznaną przez PAR częstotliwością i infrastrukturą telekomunikacyjną umożliwiającą bezprzewodowe połączenia.

Ceny za system monitoringu, ale też za sprzątanie obiektów Bydgoszcz ustalone są indywidualnie, w zależności na przykład od tego, czy miały miejsce wyjazdy patroli interwencyjnych, jak i co wyznacza koszt całkowity chronionego mienia. Dodatkowo obszar ochrony przystosowany jest do osobistych oczekiwań klienta, co ustalone jest w trakcie pierwszej konsultacji i zatwierdzone jest zapisami formalnymi.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 26 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
You May Also Like