Przeznaczenie mariguany i jej specyfika

Trawa, znana również jako konopie indyjskie, jest wszechstronną rośliną używaną od wieków do celów leczniczych i rekreacyjnych. Nasiona rośliny marihuany są punktem wyjścia do uprawy nowej generacji roślin i mogą występować w przeróżnych typach, z których każdy ma swoje fenomenalne cechy. Najpopularniejsze kategorie nasion marihuany to regularne, feminizowane i automatycznie kwitnące.

Zwykłe nasienia są w najwyższym stopniu fundamentalnym rodzajem nasion i są wytwarzane naturalnie przez rośliny męskie i żeńskie w czasie ich zapylania. Te nasiona mogą sporządzać rośliny męskie i żeńskie, jednak stosunek jest nieprzewidywalny. Prawidłowe nasiona są w wielu przypadkach wykorzystywane przez hodowców i hodowców, którzy pragną stworzyć własne odmiany lub wyhodować rośliny o wskazanych cechach – nasiona royal queen seeds. Nasiona feminizowane są umyślnie hodowane, aby tworzyć wyłącznie rośliny żeńskie.

Jest to pożądane, ponieważ rośliny żeńskie robią pąki, jakie są częścią rośliny, jaka jest zbierana i wykorzystywana do celów uzdrawiających czy też rekreacyjnych. Nasiona feminizowane są tworzone przez generujące stres rośliny żeńskie w celu uformowania męskich kwiatów, a następnie zapylają inne rośliny żeńskie. To gwarantuje, iż wszelkie wyprodukowane nasiona będą żeńskie. Nasienia automatycznie rozkwitające są mieszańcem nasion zwykłych oraz feminizowanych. Nasiona te zostały genetycznie zmodyfikowane, żeby kwitnąć automatycznie, niezależnie od cyklu światła.

Oznacza to, iż rośliny automatycznie kwitnące mogą być uprawiane w pomieszczeniach bądź też na zewnątrz, bez wymogi stosowania wyznaczonego harmonogramu oświetlenia. Ten rodzaj nasion jest świetny dla hodowców, którzy nie chcą zawracać sobie głowy lekkimi harmonogramami lub też chcą szybkich zbiorów. Oprócz tych głównych typów nasion, istnieją również nasiona pamiątkowe, hybrydowe i bogate w CBD. Nasiona Heirloom są uważane za czyste szczepy i są nieraz określane jako szczepy „landrace”. Te ludy to oryginalne odmiany marihuany, które były uprawiane w ich rodzimych regionach oraz były przekazywane z pokolenia na generacja.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 13 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
You May Also Like