Gadżety z punktu sprzedaży CarGO!, które sprawdzają się w stałym karawaningu

Wyposażenie przyczep kempingowych wypożyczanych w CarGO! to rzeczy standardowe, dzięki którym można w sposób bezpieczny i komfortowo jeździć kamperem. Wypożyczający mają możliwość także decydować się na wyposażenie dodatkowe. W dniu wypożyczenia każdy z pojazdów jest po przeglądzie oraz wysprzątany. W wyposażeniu standardowym znajdują się: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, środki chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla z gazem, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego i klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, zestaw dodatkowej chemii, opony do jeżdżenia w warunkach zimowych, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz oraz kamera GoPro z dodatkami. To pokazuje, że da się wygodnie podróżować o każdej z pór roku. Przyczepa kempingowa pozwala na sporą dozę niezależności.

Użytkownicy najczęściej zdecydowani są na przyczepy kempingowe HOBBY i z całej Grupy Pilote. Są to przyczepy najnowsze, ale też eksploatowane. Wypożyczanie kamperów używanych pozwoli na skorzystanie z oferty CarGO! takim osobom, które nie mogą pozwalać na kupno nowego pojazdu. Na dodatek, oferowany jest serwis, o ile będzie to potrzebne. CarGO! to marka wyznaczająca trendy w wypożyczalnia kamperów poznań z uwagi na kilkuletnie doświadczenie. Kabiny w kamperach są przygotowane luksusowo. W rezultacie mniejsza powierzchnia jest niedostrzegalna. Na wąskich, znajdujących się w Europie uliczkach przyczepy kempingowe tej rangi sprawdzą się idealnie.

Klasa Comfort obejmuje kampery dla sześciu osób, cechujące się praktycznym wyposażeniem a także ekonomicznością. Z chęcią wypożyczają je rodziny z pociechami. Można też decydować się na kampery Prestige. Sa one półzintegrowane, a więc złączą w sobie ergonomię i komfort. Pośród udogodnień mają: ogrzewanie grawitacyjne oraz system klimatyzacji w części mieszkalnej. Te kampery rekomendowane są dla osób podróżujących z dziećmi i ludzi podróżujących ze znajomymi. Dostępna jest także klasa najwyższa, wyróżniająca się stuprocentowym zaplanowaniem powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu wielu korzyści. Wyposażenie w nich to przykładowo: panel solarny, telewizor ledowy, klimatyzacja dla części mieszkalnej i ogrzewanie grawitacyjne.

+Tekst Sponsorowany+

(Visited 3 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
Możesz także polubić