Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź bogatą ofertę szkoleń i kursów.
Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych! Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
Żołnierzom zawodowym po zakończeniu służby przysługuje pomoc rekonwersyjna, która ma na celu przygotować do podjęcia nowego zatrudnienia.
ul. Piłsudskiego 38
05-420 Józefów k/Otwocka
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl
Nasza firma szkoleniowa specjalizuje się w organizowaniu kursów dla pracowników firm transportowych i spedycyjnych. Szczególnie polecamy: ADR Kurs Podstawowy Transport Towarów Niebezpiecznych, dzięki któremu podniosą Państwo swoje kwalifikacje zawodowe. Każde z naszych szkoleń, począwszy od ADR kurs specjalistyczny jest prowadzone przez najlepszych wykładowców, którzy posiadają długoletni staż i doświadczenie w tego rodzaju szkoleniach. Jeśli nie jesteś kierowcą, możesz wybrać jedno z następujących szkoleń: Kurs Doradca DGSA , certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika, które umożliwią Ci podniesienie kwalifikacji zawodowych i awans w pracy.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl

Popularne kursy i szkolenia

TRANSPORT, LOGISTYKA, ADR:

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA SZKOLENIE
Szkolenie Stanowiskowe ADR (pracownicy inny niż kierowcy)
Cena:
Miejsce:
Termin:
Liczba godzin:
350 zł
-
TRWAJĄ ZAPISY
8
Imię:
Nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Ulica:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Cena ustalana jest indywidualnie zgodnie z liczbą uczestników oraz miejscem realizacji zlecenia


Dla kogo szkolenie stanowiskowe?

 1. Magazynierzy, spedytorzy,
 2. Pracownicy biurowi,
 3. Kierowcy przewożący materiały niebezpieczne bez wymaganego zaświadczenia, na przykład na wyłączeniach,
 4. Członkowie załóg pojazdów, operator cysterny, kontenera-cysterny
 5. Pracownicy firm usługowych, produkcyjnych którzy mają kontakt z materiałami niebezpiecznymi,
 6. Ochroniarze w firmie zajmującej się transportem materiałów niebezpiecznych

W Smart Kursy Szkolenia profesjonalnie zajmujemy się bezpieczeństwem na terenie zakładów pracy i na drogach. Naszą specjalnością jest również dydaktyka, szkolenie, skuteczne podnoszenie świadomości personelu i kierownictwa. Zajęcia realizujemy na miejscu, w przedsiębiorstwach, ponieważ to pozwala nam dobrać tematykę kształcenia ściśle do Państwa potrzeb, stosownie do warunków panujących na stanowiskach pracy. Szkolenia kończą się wydawaniem zaświadczeń, które honorowane są przez Państwową Inspekcję Pracy, Inspektora Transportu Drogowego. Nieoceniona i bezcenna jest zwiększona świadomość pracowników w sferze istniejących zagrożeń wynikających z kontaktu i przebywania w pobliżu substancji toksycznych, łatwopalnych, wybuchowych, promieniotwórczych, żrących i innych. Prowadzący na miejscu szkolenie licencjonowany Doradca ADR wskaże, jak chronić się przed wypadkami i minimalizować ich skutki.


Program:
Część Ogólna

 1. Przepisy ADR – zapoznanie z wymogami ogólnymi
 2. Klasyfikacja materiałów niebezpiecznych - dokumentacja
 3. Oznaczenia

Część specjalistyczna

 1. Szczegółowy instruktaż postępowania z materiałami niebezpiecznymi na każdym etapie działania i określająca zakres ich odpowiedzialności i obowiązków na danym stanowisku pracy
 2. BHP
 3. Zagrożenia  związane są z poszczególnymi typami substancji klasyfikowanych jako niebezpieczne i metody zapobiegania wypadkom, sposoby udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH JUŻ OD 4 OSÓB – JEŻELI JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI REALIZACJĄ TEGO SZKOLENIA W SWOJEJ FIRMIE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY +48 730 999 507 lub mail biuro@smartkursyszkolenia.pl .

Dlaczego właśnie my?

Tworzymy zgrany zespół ludzi którzy dzięki swojemu doświadczeniu w organizacji szkoleń gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie. Każdy projekt zaczynając od szkoleń jednoosobowych po długoterminowe kontrakty ogólnopolskie organizujemy z dbałością o zadowolenie klienta i jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie znalazłeś propozycji dla siebie? Napisz do nas na biuro@smartkursyszkolenia.pl a my postaramy się znaleźć odpowiednie szkolenie dla Ciebie.

Wykonanie: Devilart