Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź bogatą ofertę szkoleń i kursów.
Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych! Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
Żołnierzom zawodowym po zakończeniu służby przysługuje pomoc rekonwersyjna, która ma na celu przygotować do podjęcia nowego zatrudnienia.
ul. Piłsudskiego 38
05-420 Józefów k/Otwocka
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl
Myślisz poważnie o branży kosmetologicznej? Nie wiesz od czego zacząć. Na początek proponujemy szkolenie - stylizacja paznokci, które w sposób przystępny przygotuje Cię do wykonywania tego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Jeśli pracujesz już w zawodzie i chciała byś poszerzyć swoją ofertę, warto wybrać szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1 : 1. Nasze szkolenie w sposób przystępny przekaże Ci najważniejsze aspekty teoretyczne i praktyczne tej metody przedłużania rzęs.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl

Popularne kursy i szkolenia

TRANSPORT, LOGISTYKA, ADR:

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA SZKOLENIE
Szkolenie Planowanie Produkcji i Łańcucha Dostaw
Cena:
Miejsce:
Termin:
Liczba godzin:
500 zł
-
TRWAJĄ ZAPISY
8
Imię:
Nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Ulica:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu metod, technik oraz zasad planowania logistycznego.  Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia związane ze zintegrowanym podejściem do  procesu produkcji i sterowania nią w taki sposób aby nabyta wiedza przełożyła się na wzrost efektywności w procesie planowania. Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu to m.in. polepszenie standardów planowania procesu produkcji, rozwój kompetencji w zakresie zintegrowanego podejścia do procesu produkcji, wiedza w zakresie nowych urządzeń do zarządzania produkcją oraz najnowszych technologii logistycznych.


Dla kogo szkolenie Planowanie Produkcji i Łańcucha Dostaw?

Program:

  1. Jak dokonywać pomiaru efektywności produkcji?
  2. Kalkulacja kosztów produkcji,
  3. Zarządzanie procesem produkcji,
  4. Systemy MRP,
  5. Zapasy, a dostępność magazynowa - czyli efektywne zarządzanie,
  6. Optymalizacja zdolności produkcyjnej,
  7. Optymalizacja produkcji - teoretyczne podejście,
  8. Narzędzia do zarządzania produkcją.

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH JUŻ OD 4 OSÓB – JEŻELI JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI REALIZACJĄ TEGO SZKOLENIA W SWOJEJ FIRMIE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY +48 730 999 507 lub mail biuro@smartkursyszkolenia.pl .

Dlaczego właśnie my?

Tworzymy zgrany zespół ludzi którzy dzięki swojemu doświadczeniu w organizacji szkoleń gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie. Każdy projekt zaczynając od szkoleń jednoosobowych po długoterminowe kontrakty ogólnopolskie organizujemy z dbałością o zadowolenie klienta i jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie znalazłeś propozycji dla siebie? Napisz do nas na biuro@smartkursyszkolenia.pl a my postaramy się znaleźć odpowiednie szkolenie dla Ciebie.

Wykonanie: Devilart