Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź bogatą ofertę szkoleń i kursów.
Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych! Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
Żołnierzom zawodowym po zakończeniu służby przysługuje pomoc rekonwersyjna, która ma na celu przygotować do podjęcia nowego zatrudnienia.
ul. Piłsudskiego 38
05-420 Józefów k/Otwocka
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl
Jeśli zainteresowały Cię nasze darmowe szkolenia dla osób, które pragną zmienić kwalifikacje zawodowe - wystarczy udać się do najbliższego urzędu pracy. Dla byłych mundurowych nasza firma przygotowała specjalistyczny program: rekonwersja dla żołnierzy, dzięki któremu bez problemu podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe i staniesz się wartościowym pracownikiem na rynku pracy. Jeśli myślą Państwo o pracy w handu to szkolenie Nowoczesne Techniki Sprzedaży na pewno ułatwi znalezienie dobrze płatnej pracy.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl

Popularne kursy i szkolenia

TRANSPORT, LOGISTYKA, ADR:

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA SZKOLENIE
Kurs Wózki Widłowe
Cena:
Miejsce:
Termin:
Liczba godzin:
600 zł
-
03-09-2020
67
Imię:
Nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Ulica:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wymaganie wobec uczestników kursu:

Chcesz zmienić pracę lub stać się bardziej poszukiwany na rynku pracy? Oferujemy kursy na wózki widłowe wraz z wymianą butli, które kończą się egzaminem organizowanym przez ośrodek organizujący szkolenie.


Zaraz po egzaminie dostaje się bezterminowe świadectwo unijne z Certyfikatem Ministerstwa Gospodarki na drukach MEN dokumentującego uprawnienia na wózki widłowe spalinowe i akumulatorowe.

Świadectwo honorują wszystkie kraje Unii Europejskiej, dlatego warto je zrobić przez wyjazdem za granicę do pracy. Świadectwa wydawane są również w języku angielskim oraz niemieckim.

Program:

  1. Rodzaje wózków widłowych
  2. Budowa i obsługa wózków
  3. Ładunki i ich rodzaje
  4. Przepisy BHP dotyczące pracy na wózku
  5. Dozór techniczny
  6. Wymiana butli LPG
  7. Zajęcia praktyczne

Szkolenia zamknięte dla grup zorganizowanych już od 4 osób – jeżeli jesteście Państwo zainteresowani realizacją tego szkolenia w swojej firmie prosimy o kontakt telefoniczny +48 730 999 507 lub mail biuro@smartkursyszkolenia.pl .

 

Dlaczego właśnie my?

Tworzymy zgrany zespół ludzi którzy dzięki swojemu doświadczeniu w organizacji szkoleń gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie. Każdy projekt zaczynając od szkoleń jednoosobowych po długoterminowe kontrakty ogólnopolskie organizujemy z dbałością o zadowolenie klienta i jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie znalazłeś propozycji dla siebie? Napisz do nas na biuro@smartkursyszkolenia.pl a my postaramy się znaleźć odpowiednie szkolenie dla Ciebie.

Wykonanie: Devilart