Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź bogatą ofertę szkoleń i kursów.
Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych! Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
Żołnierzom zawodowym po zakończeniu służby przysługuje pomoc rekonwersyjna, która ma na celu przygotować do podjęcia nowego zatrudnienia.
ul. Piłsudskiego 38
05-420 Józefów k/Otwocka
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl
Nasza firma szkoleniowa specjalizuje się w organizowaniu kursów dla pracowników firm transportowych i spedycyjnych. Szczególnie polecamy: ADR Kurs Podstawowy Transport Towarów Niebezpiecznych, dzięki któremu podniosą Państwo swoje kwalifikacje zawodowe. Każde z naszych szkoleń, począwszy od ADR kurs specjalistyczny jest prowadzone przez najlepszych wykładowców, którzy posiadają długoletni staż i doświadczenie w tego rodzaju szkoleniach. Jeśli nie jesteś kierowcą, możesz wybrać jedno z następujących szkoleń: Kurs Doradca DGSA , certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika, które umożliwią Ci podniesienie kwalifikacji zawodowych i awans w pracy.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl

Popularne kursy i szkolenia

TRANSPORT, LOGISTYKA, ADR:

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA SZKOLENIE
Kurs Napełnianie i opróżnianie cystern, nalewaki NO TDT
Cena:
Miejsce:
Termin:
Liczba godzin:
650 zł
Warszawa
01-06-2020
20
Imię:
Nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Ulica:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wymaganie wobec uczestników kursu:

Zapraszamy na kurs TDT inaczej nazywany kursem UNO) – napełnianie i opróżnianie zbiorników transportowych materiałami niebezpiecznymi różnych klas. Uprawnienia po odbytym kursie i pozytywnie zdanym egzaminie nadaje Transportowy Dozór Techniczny, są one ważne bezterminowo. Odpowiednie uprawnienia potrzebne są pracownikom na stanowiskach, gdzie w zakres ich czynności wchodzi napełnianie i opróżnianie zbiorników takich jak cysterny czy nalewaki. Kurs jest podzielony na część teoretyczną i praktyczną i prowadzony jest zgodnie z programem zatwierdzonym przez Transportowy Dozór Techniczny. Smart Kursy Szkolenia prowadzi kursy na różne klasy materiałów niebezpiecznych, w tym na paliwa gazowe, paliwa ciekłe i obejmujące różne typy zbiorników transportowych. Istnieje możliwość uzyskania zaświadczeń kwalifikacyjnych na kilka różnych klas materiałów i typów zbiorników.


Program:

  1. Właściwości fizyko- chemiczne materiałów niebezpiecznych kl. 2. Wg ADR i RID
  2. Ogólne wiadomości o urządzeniach NO zbiorników transportowych
  3. Konstrukcja zbiorników transportowych
  4. Oznakowanie zbiorników transportowych
  5. Konstrukcja i wymagania osprzętu zbiorników transportowych
  6. Napełnianie i opróżnianie cystern
  7. Podstawowe wiadomości o dozorze technicznym
  8. Przepisy BHP i przeciwpożarowe

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH JUŻ OD 4 OSÓB – JEŻELI JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI REALIZACJĄ TEGO SZKOLENIA W SWOJEJ FIRMIE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY +48 730 999 507 lub mail biuro@smartkursyszkolenia.pl .

Dlaczego właśnie my?

Tworzymy zgrany zespół ludzi którzy dzięki swojemu doświadczeniu w organizacji szkoleń gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie. Każdy projekt zaczynając od szkoleń jednoosobowych po długoterminowe kontrakty ogólnopolskie organizujemy z dbałością o zadowolenie klienta i jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie znalazłeś propozycji dla siebie? Napisz do nas na biuro@smartkursyszkolenia.pl a my postaramy się znaleźć odpowiednie szkolenie dla Ciebie.

Wykonanie: Devilart