Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź bogatą ofertę szkoleń i kursów.
Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych! Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
Żołnierzom zawodowym po zakończeniu służby przysługuje pomoc rekonwersyjna, która ma na celu przygotować do podjęcia nowego zatrudnienia.
ul. Piłsudskiego 38
05-420 Józefów k/Otwocka
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl
Jeśli zainteresowały Cię nasze darmowe szkolenia dla osób, które pragną zmienić kwalifikacje zawodowe - wystarczy udać się do najbliższego urzędu pracy. Dla byłych mundurowych nasza firma przygotowała specjalistyczny program: rekonwersja dla żołnierzy, dzięki któremu bez problemu podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe i staniesz się wartościowym pracownikiem na rynku pracy. Jeśli myślą Państwo o pracy w handu to szkolenie Nowoczesne Techniki Sprzedaży na pewno ułatwi znalezienie dobrze płatnej pracy.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl

Popularne kursy i szkolenia

TRANSPORT, LOGISTYKA, ADR:

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA SZKOLENIE
Kurs Kwalifikacja Wstępna
Cena:
Miejsce:
Termin:
Liczba godzin:
3500 zł
-
09-09-2020
280
Imię:
Nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Ulica:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Kurs kwalifikacji wstępnej to obszerna wersja szkolenia przeznaczona dla najmłodszych kierowców, którzy chcą uniknąć ograniczeń w wykonywaniu przewozów ze względu na wiek. Kurs kończy się państwowym egzaminem zorganizowanym przez SMARTADR. Przynajmniej 16 poprawnych odpowiedzi na zadanych 20 w zakresie wiedzy ogólnej i 5 poprawnych odpowiedzi na zadanych 10 w zakresie wiedzy specjalistycznej oznacza zaliczenie testu. Po zdanym egzaminie świadectwo kwalifikacji zawodowej wydawane jest w przeciągu 7 dni i ważne pozostaje przez 5 lat. Po tym okresie należy odbyć szkolenie okresowe kierowców zawodowych.


Dla kogo Kurs Kwalifikacja Wstępna?
Osób posiadających prawo jazdy kategorii C, C+E, D, D+E, jeśli prawo jazdy otrzymały po dniu:
10 września 2009 roku – w przypadku kategorii C1 lub C i chcą rozpocząć pracę zawodowego kierowcy przed ukończeniem 21 roku życia
10 września 2008 roku – w przypadku kategorii D1 lub D i chcą rozpocząć pracę zawodowego kierowcy przed ukończeniem 23 roku życia.
 
Wymagania dodatkowe:

Program:

Kurs kwalifikacji wstępnej to 280 godzin zajęć, z czego 20 praktycznej jazdy w mieście i w warunkach specjalnych.


SZKOLENIA ZAMKNIĘTE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH JUŻ OD 4 OSÓB – JEŻELI JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI REALIZACJĄ TEGO SZKOLENIA W SWOJEJ FIRMIE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY +48 730 999 507 lub mail biuro@smartkursyszkolenia.pl .

Dlaczego właśnie my?

Tworzymy zgrany zespół ludzi którzy dzięki swojemu doświadczeniu w organizacji szkoleń gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie. Każdy projekt zaczynając od szkoleń jednoosobowych po długoterminowe kontrakty ogólnopolskie organizujemy z dbałością o zadowolenie klienta i jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie znalazłeś propozycji dla siebie? Napisz do nas na biuro@smartkursyszkolenia.pl a my postaramy się znaleźć odpowiednie szkolenie dla Ciebie.

Wykonanie: Devilart