Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź bogatą ofertę szkoleń i kursów.
Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych! Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
Żołnierzom zawodowym po zakończeniu służby przysługuje pomoc rekonwersyjna, która ma na celu przygotować do podjęcia nowego zatrudnienia.
ul. Piłsudskiego 38
05-420 Józefów k/Otwocka
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl
Jeśli zainteresowały Cię nasze darmowe szkolenia dla osób, które pragną zmienić kwalifikacje zawodowe - wystarczy udać się do najbliższego urzędu pracy. Dla byłych mundurowych nasza firma przygotowała specjalistyczny program: rekonwersja dla żołnierzy, dzięki któremu bez problemu podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe i staniesz się wartościowym pracownikiem na rynku pracy. Jeśli myślą Państwo o pracy w handu to szkolenie Nowoczesne Techniki Sprzedaży na pewno ułatwi znalezienie dobrze płatnej pracy.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl

Popularne kursy i szkolenia

TRANSPORT, LOGISTYKA, ADR:

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA SZKOLENIE
Kurs HDS
Cena:
Miejsce:
Termin:
Liczba godzin:
1200 zł
-
26-05-2020
30
Imię:
Nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Ulica:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wymaganie wobec uczestników kursu:

Pracujesz w transporcie drogowym towarowym i chcesz poszerzyć swoje umiejętności o obsługę wind samochodowych. Zdobyte zaświadczenie jest dodatkowym elementem poszerzającym ogólne kwalifikacje i zwiększającym szanse na zatrudnienie branży transportowej. Odpowiednie kwalifikacje są przydatne zarówno zawodowym kierowcom, jak i prywatnym właścicielom firm usługowych. Kurs kończy się egzaminem państwowym przeprowadzonym przez komisję UDT. Absolwenci otrzymają bezterminowe zaświadczenie kwalifikacyjne UDT dające uprawnienia na żurawie HDS.

Program:

  1. Informacje na temat dozoru technicznego
  2. Budowa hydraulicznych dźwigów samochodowych
  3. Podstawowe informacje na temat eksploatacji sprzętu
  4. Obowiązki operatora sprzętu
  5. BHP operatora HDS
  6. Zajęcia praktyczne na sprzęcie


Szkolenia zamknięte dla grup zorganizowanych już od 4 osób – jeżeli jesteście Państwo zainteresowani realizacją tego szkolenia w swojej firmie prosimy o kontakt telefoniczny +48 730 999 507 lub mail biuro@smartkursyszkolenia.pl.

Dlaczego właśnie my?

Tworzymy zgrany zespół ludzi którzy dzięki swojemu doświadczeniu w organizacji szkoleń gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie. Każdy projekt zaczynając od szkoleń jednoosobowych po długoterminowe kontrakty ogólnopolskie organizujemy z dbałością o zadowolenie klienta i jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie znalazłeś propozycji dla siebie? Napisz do nas na biuro@smartkursyszkolenia.pl a my postaramy się znaleźć odpowiednie szkolenie dla Ciebie.

Wykonanie: Devilart