Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź bogatą ofertę szkoleń i kursów.
Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych! Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
Żołnierzom zawodowym po zakończeniu służby przysługuje pomoc rekonwersyjna, która ma na celu przygotować do podjęcia nowego zatrudnienia.
ul. Piłsudskiego 38
05-420 Józefów k/Otwocka
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl
Jeśli zainteresowały Cię nasze darmowe szkolenia dla osób, które pragną zmienić kwalifikacje zawodowe - wystarczy udać się do najbliższego urzędu pracy. Dla byłych mundurowych nasza firma przygotowała specjalistyczny program: rekonwersja dla żołnierzy, dzięki któremu bez problemu podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe i staniesz się wartościowym pracownikiem na rynku pracy. Jeśli myślą Państwo o pracy w handu to szkolenie Nowoczesne Techniki Sprzedaży na pewno ułatwi znalezienie dobrze płatnej pracy.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl

Popularne kursy i szkolenia

TRANSPORT, LOGISTYKA, ADR:

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA SZKOLENIE
Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika
Cena:
Miejsce:
Termin:
Liczba godzin:
800 zł
Józefów
28-05-2020
56
Imię:
Nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Ulica:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wymaganie wobec uczestników kursu:

- ukończone 18 lat

Osoby zainteresowane prowadzeniem działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego towarów lub osób, czy to na terenie kraju czy w wymiarze międzynarodowym na mocy Ustawy z Dnia 6 września 2001r. o Transporcie Drogowym (Dz.U. Nr 125, poz.1371, tekst jednolity z 2004r. Dz. U. nr 204 poz. 2088 z późn. zmianami) mają obowiązek uzyskania w tym celu licencji. Do tego niezbędny jest certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego.

Ukończenie kursu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych przygotowuje słuchaczy do zaliczenia egzaminu państwowego który zdaje się przed komisją z Instytutu Transportu Samochodowego. Instytut jako jednostka certyfikująca organizuje i przeprowadza egzamin państwowy.

Egzamin składa się z testu i zadań egzaminacyjnych. Test to 64 pytania wielokrotnego wyboru, 8 pytań na każdy z modułów. Osoba przystępująca do testu ma na jego rozwiązanie 120. Zadanie egzaminacyjne składa się z dwóch części z których każda obejmuje po dwa pytania, czas przeznaczony na rozwiązanie to 120 minut.

Zaliczenie egzaminu to uzyskanie 50 % możliwych do otrzymania punktów z każdej z części. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu otrzymuje się certyfikat kompetencji dla przewoźnika w drogowym transporcie osób lub rzeczy.

Kursy prowadzone przez Smart Kursy Szkoleni znakomicie przygotowują nie tylko do egzaminu zdawanego przed Komisję Państwową, ale także dostarczają solidnej, bardzo przydatnej wiedzy z tak wielu dziedzin.

Program kursu:

• prawo cywilne – rodzaje umów, praktyka negocjacji, wiążące umowy transportowe regulujące warunki przewozu • prawo handlowe – warunki formalne dotyczące prowadzenia działalności na rynku i obowiązki spoczywające na przewoźnikach

• przepisy dotyczące czasu prowadzenia pojazdu i czasu odpoczynku (przepisy rozporządzenia EWG nr. 3821/85, rozporządzenia WE 561/2006, dyrektywy 2002/15/WE)

• prawo podatkowe – podatek od wartości dodanej (VAT), podatek od pojazdów silnikowych, opłaty drogowe, także za korzystanie z infrastruktury drogowej

• praktyka prowadzenia działalności gospodarczej, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa – systemy ewidencji gospodarczej, rachunkowość i kalkulacje, finansowanie inwestycji, podatki, organizacja i zarządzanie przedsiębiorstwem

• zasady dostępu do rynku – przewozy zarobkowe, licencje, przewozy niezarobkowe, opłaty w transporcie – formalności graniczne – rola i zakres dokumentów T i karnetów TIR oraz obowiązki i odpowiedzialność, jakie wynikają z posługiwania się nimi

• obowiązujące normy techniczne i techniczne aspekty działalności- emisje spalin, procedury przewozu materiałów niebezpiecznych • zasady bezpieczeństwa drogowego- umiejętności i uprawnienia wymagane od kierowców, zabezpieczenie ładunku – umowy międzynarodowe.

 

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH JUŻ OD 4 OSÓB – JEŻELI JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI REALIZACJĄ TEGO SZKOLENIA W SWOJEJ FIRMIE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY +48 730 999 507 lub mail biuro@smartkursyszkolenia.pl .

Dlaczego właśnie my?

Tworzymy zgrany zespół ludzi którzy dzięki swojemu doświadczeniu w organizacji szkoleń gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie. Każdy projekt zaczynając od szkoleń jednoosobowych po długoterminowe kontrakty ogólnopolskie organizujemy z dbałością o zadowolenie klienta i jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie znalazłeś propozycji dla siebie? Napisz do nas na biuro@smartkursyszkolenia.pl a my postaramy się znaleźć odpowiednie szkolenie dla Ciebie.

Wykonanie: Devilart