Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź bogatą ofertę szkoleń i kursów.
Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych! Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
Żołnierzom zawodowym po zakończeniu służby przysługuje pomoc rekonwersyjna, która ma na celu przygotować do podjęcia nowego zatrudnienia.
ul. Piłsudskiego 38
05-420 Józefów k/Otwocka
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl
Nasza firma szkoleniowa specjalizuje się w organizowaniu kursów dla pracowników firm transportowych i spedycyjnych. Szczególnie polecamy: ADR Kurs Podstawowy Transport Towarów Niebezpiecznych, dzięki któremu podniosą Państwo swoje kwalifikacje zawodowe. Każde z naszych szkoleń, począwszy od ADR kurs specjalistyczny jest prowadzone przez najlepszych wykładowców, którzy posiadają długoletni staż i doświadczenie w tego rodzaju szkoleniach. Jeśli nie jesteś kierowcą, możesz wybrać jedno z następujących szkoleń: Kurs Doradca DGSA , certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika, które umożliwią Ci podniesienie kwalifikacji zawodowych i awans w pracy.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl

Popularne kursy i szkolenia

TRANSPORT, LOGISTYKA, ADR:

Darmowe szkolenia

Nie masz aktualnie stałego zatrudnienia?


Jesteś osoba zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy?


Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub nabyć zupełnie nowe umiejętności?


Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!  Skorzystaj z darmowych szkoleń indywidualnych dla osób bezrobotnych. Podnieś swoje kompetencje i zwiększ swoje szanse na wymarzoną pracę.


Współpracujemy z Urzędami Pracy na terenie całej Polski.


Co zrobić aby otrzymać dofinansowanie do szkolenia? Oto kilka prostych kroków które powinny Ci pomóc:

  • skieruj się do Urzędu Pracy zgodnego z Twoim aktualnym miejscem zamieszkania, najlepiej udać się do działu szkoleń lub doradcy zawodowego
  • zgłoś chęć uczestnictwa w darmowych szkoleniach oraz wskaż naszą firmę jako potencjalnego realizatora zamówienia, nasz nr wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.14/00287/2016
  • pobierz wniosek i skontaktuj się z nami pod nr tel. +48 730 999 507 lub mail biuro@smartkursyszkolenia.pl – wypełnimy wniosek z Twoimi oczekiwaniami szkoleniowymi oraz wymogami Urzędu Pracy
  • złóż wypełniony komplet dokumentów do Urzędu
  • oczekuj na decyzję – długość czasu na rozpatrzenie wniosku zależna jest od właściwego Urzędu, zazwyczaj jest to okres pomiędzy 10 a 30 dni

Dla kogo są darmowe szkolenia?

Oferowane przez naszą firmę darmowe szkolenia są dedykowane dla osób bezrobotnych, które są zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie pracy. Zakres i tematyk szkoleń nie jest przez nasz zarzuca. To ty wybierasz szkolenie, w którym chciałbyś wziąć udział. Następnie zgłaszasz chęć podjęcia darmowego szkolenia w swoim urzędzie pracy. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji możesz wybrać dowolne darmowe szkolenie z oferty dostępnych kursów na naszej stronie.

Jakie korzyści płyną z udziału w darmowych szkoleniach?

Biorąc udział w szkoleniach i kursach zawodowych podnosisz swoje kwalifikacje. Dzięki temu jesteś bardziej wartościowym pracownikiem. W przypadku rekrutacji - dodatkowe umiejętności są brane pod wagę. W szczególności jeśli posiadasz specjalistyczne kursy: operator wózka widłowego lub kurs przedłużania rzęs. U nas możesz otrzymać darmowe szkolenie właśnie z takiego zakresu. Pracodawca wybierze Twoją kandydaturę. Powód: jesteś pracownikiem wykwalifikowanym, który posiada już umiejętności i wymagane kompetencje zawodowe, a także twój potencjalny pracodawca nie będzie musiał opłacać twojego szkolenia z własnych pieniędzy.

darmowe szkolenia

Pytania dotyczące kursów i szkoleń z naszej oferty oraz kwestii związanych z ich finansowaniem mogą Państwo zadawać mailowo pod adresem biuro@smartkursyszkolenia.pl lub telefonicznie pod nr +48 730 999 507.
 

Wykonanie: Devilart