Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź bogatą ofertę szkoleń i kursów.
Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych! Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
Żołnierzom zawodowym po zakończeniu służby przysługuje pomoc rekonwersyjna, która ma na celu przygotować do podjęcia nowego zatrudnienia.
ul. Piłsudskiego 38
05-420 Józefów k/Otwocka
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl
Myślisz poważnie o branży kosmetologicznej? Nie wiesz od czego zacząć. Na początek proponujemy szkolenie - stylizacja paznokci, które w sposób przystępny przygotuje Cię do wykonywania tego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Jeśli pracujesz już w zawodzie i chciała byś poszerzyć swoją ofertę, warto wybrać szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1 : 1. Nasze szkolenie w sposób przystępny przekaże Ci najważniejsze aspekty teoretyczne i praktyczne tej metody przedłużania rzęs.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl

Popularne kursy i szkolenia

TRANSPORT, LOGISTYKA, ADR:

ADR kurs specjalistyczny klasa 7 - materiały promieniotwórcze

ADR Kurs Specjalistyczny w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych klasy 7 - materiały promieniotwórcze 

Smart Kursy Szkolenia prowadzi ciągły nabór na kursy ADR dla kierowców pozwalające zdobyć międzynarodowe uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych. Program zajęć, dobór materiałów dydaktycznych, sposoby prezentacji treści, sprawdzeni wykładowcy sprawiają, że nauka jest skuteczna i przyjemna.


ADR kurs specjalistyczny klasa 7 - materiały promieniotwórczeWymaganie wobec uczestników - ADR kurs specjalistyczny:

  • ukończone 21 lat
  • ukończone szkolenie podstawowe w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych

Częstotliwość naszych szkoleń to odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie firm z Polski i zagranicy. Stronami europejskiej umowy dotyczącej przewozu drogowego towarów niebezpiecznych  ADR jest większość państw europejskich oraz mi.in. Rosja, Tunezja, Turcja, Maroko.


Każdy kurs specjalistyczny ADR kończy się egzaminem państwowym przed komisją z Urzędu Marszałkowskiego. Pozytywny wynik egzaminu jest poświadczony otrzymaniem zaświadczenia ADR w zakresie podstawowym które jest ważne przez 5 lat, tak samo jak specjalistyczne, ale – uwaga – tylko do końca ważności uprawnień podstawowych. Tak więc często, starając się o uprawnienia specjalistyczne, warto zadbać od razu o odnowienie tych pierwszych. Uprawnienia ADR wydawane są przez Marszałka Województwa w terminie 7 dni od daty zdania egzaminu.


Egzamin z zakresu materiałów promieniotwórczych trwa 30 minut i składa się z 15 pytań testowych jednokrotnego wyboru, warunkiem zaliczenia jest udzielenie co najmniej 10 poprawnych odpowiedzi.


UWAGA! Brak uprawnień może być podstawą do nałożenia kary – po 2 000 zł dla kierowcy, przedsiębiorcy i zarządzającego transportem.


Kierowco! Z nami zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie w Polsce i poza nią. Uzyskasz silniejszą pozycję w negocjacjach z pracodawcą. Nawet nie wioząc towaru określonego jako niebezpieczny, będziesz lepiej dbał o swoje zdrowie i życie na drodze. Dla firm transportowych będziesz bardzo cennym pracownikiem, ponieważ zyskasz z nami uprawnienia pozwalające przewieźć każdy ładunek.


Program kursu: "ADR kurs specjalistyczny klasa 7 - materiały promieniotwórcze":

  1. Specyficzne zagrożenia związane z promieniowaniem jonizującym,
  2. Szczególne wymagania dotyczące pakowania, manipulowania, ładowania razem i układania materiałów promieniotwórczych,
  3. Szczególne środki bezpieczeństwa, które powinny być podjęte w razie wypadku z materiałem promieniotwórczym.

 

TRANSPORT, LOGISTYKA, ADR
cena: 2200 zł
Wykonanie: Devilart