Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Sprawdź bogatą ofertę szkoleń i kursów.
Darmowe szkolenia dla osób bezrobotnych! Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce.
Żołnierzom zawodowym po zakończeniu służby przysługuje pomoc rekonwersyjna, która ma na celu przygotować do podjęcia nowego zatrudnienia.
ul. Piłsudskiego 38
05-420 Józefów k/Otwocka
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl
Nasza firma szkoleniowa specjalizuje się w organizowaniu kursów dla pracowników firm transportowych i spedycyjnych. Szczególnie polecamy: ADR Kurs Podstawowy Transport Towarów Niebezpiecznych, dzięki któremu podniosą Państwo swoje kwalifikacje zawodowe. Każde z naszych szkoleń, począwszy od ADR kurs specjalistyczny jest prowadzone przez najlepszych wykładowców, którzy posiadają długoletni staż i doświadczenie w tego rodzaju szkoleniach. Jeśli nie jesteś kierowcą, możesz wybrać jedno z następujących szkoleń: Kurs Doradca DGSA , certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika, które umożliwią Ci podniesienie kwalifikacji zawodowych i awans w pracy.
Zapraszamy do kontaktu:
tel: +48 730 999 507
email: biuro@smartkursyszkolenia.pl

Popularne kursy i szkolenia

TRANSPORT, LOGISTYKA, ADR:

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ NA SZKOLENIE
ABC Przedsiębiorczości
Cena:
Miejsce:
Termin:
Liczba godzin:
450 zł
Józefów
08-09-2020
16
Imię:
Nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Ulica:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Firma Smart ADR od długiego czasu towarzyszy Państwu w codziennych sytuacjach. Miło nam zatem poinformować że wprowadzamy do swojej oferty kurs ABC przedsiębiorczości, który będzie miał na celu przygotować Państwa do wszelkich możliwych zawiłości jakie mogą Państwa spotkać podczas zakładania własnego biznesu.

Jak napisać poprawnie biznesplan?

Jak mam wybrać lokalizację firmy?

Jak zaplanować prowadzenie asortymentacji, markentingu?

Jak wybrać docelowy segment rynku?

Na te oraz wiele, wiele innych postaramy się udzielić Państwu odpowiedzi.

Do kogo jest skierowany kurs?

Nasz kurs ABC Przedsiębiorczości skierowany jest do osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą i w związku z tym potrzebują zdobyć lub poszerzyć swój zakres wiedzy i umiejętności, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości jakie stwarza obecny rynek i sytuacja gospodarcza.

Dlaczego my? Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym kursie ze względu na praktyczną formę zajęć. Nasi trenerzy przekazują treść w sposób prosty i zrozumiały dla każdego słuchacza kursu, dostarczając przy tym praktyczną wiedzę i umiejętności, dając na dowód przykłady skierowane pod dany segment i dziedzinę działalności jaką Państwo obierają za cel.

Do zobaczenia na zajęciach! Smart ADR

Dlaczego właśnie my?

Tworzymy zgrany zespół ludzi którzy dzięki swojemu doświadczeniu w organizacji szkoleń gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie. Każdy projekt zaczynając od szkoleń jednoosobowych po długoterminowe kontrakty ogólnopolskie organizujemy z dbałością o zadowolenie klienta i jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie znalazłeś propozycji dla siebie? Napisz do nas na biuro@smartkursyszkolenia.pl a my postaramy się znaleźć odpowiednie szkolenie dla Ciebie.

Wykonanie: Devilart